قدرتمند ترین نرم افزار در هوشمند سازی کسب و کار کدام است؟

شاید سوال بسیاری از افرادی که به تازگی وارد این حوزه شده اند و یا دنبال یادگیری یک نرم افزار در زمینه هوشمند سازی کسب و کار و طراحی داشبوردهای مدیریتی هستند این باشد که آیا نرم افزار قدرتمندی تو این زمینه وجود دارد یا کدام نرم افزار قابلیت اعتماد و امکانات بیشتری برای هوشمند نمودن کسب و کار دارد؟
برای پاسخ به این سوال میتوان به گزارش سالیانه شرکت گارتنر که به طبقه بندی و تحلیل نرم افزارهای هوش تجاری می پردازد ارجاع نماییم. در این گزارش نرم افزار ها به ۴ گروه؛ گروه اول leader یا رهبران و پیشروها، گروه دوم challengers یا مدعیان و رقیبان، گروه سوم visionaries یا آینده نگرها و نهایتا گروه چهارم niche players یا بازیگران ذخیره تقسیم می شوند.
اگر به گزارشهای چند ساله اخیر شرکت گارتنر توجه شود، رشد بسیار بالای نرم افزار power BI قابل مشاهده است و این می تواند در انتخاب قدرتمندترین نرم افزارهای هوش تجاری بسیار کمک کند.

Amirhossein Mostafaviمشاهده نوشته ها

Avatar for Amirhossein Mostafavi

بیش از ۴ سال سابقه کار تخصصی درزمینه مذاکرات سازمانی و توسعه کسب‌وکار و همچنین تجربه‌ی همکاری با کسب‌وکار پیشتاز در صنعت‌های تجارت الکترونیک و ابزار دقیق ازجمله کار با عنوان کارشناس توسعه کسب‌وکار در شرکت دیجی‌کالا و با عنوان مهندس فروش در شرکت کرونه آلمان را دارم. به‌شدت به مطالعه و ایجاد ایده‌های خلاقانه در سازمان و یادگیری مهارت‌های جدید در حوزه علوم داده، هوش تجاری و موضوعات مرتبط با کسب‌وکار و بازاریابی علاقه‌مند می‌باشم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.