معرفی نرم افزار پاوربی آی (POWER BI)

Power BI (پاور بی آی) جدیدترین و برترین نرم افزار هوشمند سازی کسب و کار و مصور سازی داده از شرکت مایکروسافت است. از ویژگی های بارز این نرم افزار سرعت بسیار بالا و امکان طراحی داشبوردهای حرفه ای می باشد. در مقدمه توضویحاتی در خصوص داشبوردهای مدیریتی، مزایای هوشمند سازی کسب و کار و نتایجی که میتواند در افزایش اثربخشی کسب و کار داشته باشد آورده ایم.
از دیگر ویژگی های بارز Power BI ، امکان اتصال به منابع اطلاعاتی مختلف می باشد. به عبارت دیگر از هر منبعی که داده ها در آن ذخیره شده اند میتوان به پاور بی آی ورودی داد. این منابع داده ای می تواند نرم افزارهای مختلف مانند Excel، Access، SQL، Oracle، GitHub، Web و… باشد که این نشان از قدرتمند بودن این نرم افزار است. از طرفی می توان سیستم های مختلف حسابداری، انبار، فروش، حقوق و دستمزد، ارتباط با مشتریان، سیستم های مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) و… را به این نرم افزار متصل نمود.
اگر بخواهیم مزایای Power BI را دسته بندی کنیم:
 دسترسی سریع و وسیع از منابع داده ای مختلف به غیر از منابع مایکروسافت
 سادگی و قابل درک بودن برای کاربران نهایی و مدیران
 امنیت بسیار بالای نرم پاور بی آی که منجر شده است تا استفاده کنندگان از نرم افزار بدون
 تنوع بسیار بالای ویژوال ها و طراحی بسیار حرفه ای

Amirhossein Mostafaviمشاهده نوشته ها

Avatar for Amirhossein Mostafavi

بیش از ۴ سال سابقه کار تخصصی درزمینه مذاکرات سازمانی و توسعه کسب‌وکار و همچنین تجربه‌ی همکاری با کسب‌وکار پیشتاز در صنعت‌های تجارت الکترونیک و ابزار دقیق ازجمله کار با عنوان کارشناس توسعه کسب‌وکار در شرکت دیجی‌کالا و با عنوان مهندس فروش در شرکت کرونه آلمان را دارم. به‌شدت به مطالعه و ایجاد ایده‌های خلاقانه در سازمان و یادگیری مهارت‌های جدید در حوزه علوم داده، هوش تجاری و موضوعات مرتبط با کسب‌وکار و بازاریابی علاقه‌مند می‌باشم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.